Parfémy jako součást byznysu: Alex Monhart představila šest vůní pro různé osobnosti

Česká značka Alex Monhart vplula do nových, pro ni zatím neprobádaných, vod parfémů. Představila totiž kolekci šesti vůní s poetickým názvem The Lexicon of Eternity, které dedikovala archetypálním personám.

Každý z nás má v sobě vícero osobností; jejich touhy, protiklady i vnitřní konflikty. Všechny hledají inspiraci a záblesk věčnosti v něčem jiném, od rituálů až po rave nebo snění. Kolekce The Lexicon of Eternity tuto jedinečnost každého z nás pojmenovává díky šesti archetypům, které vychází z komunity značky Alexmonhart. Je jedno, jestli trávíte svůj čas v klubu, galerii nebo na jógamatce − nebo stíháte všechny tyto činnosti v jeden den. Je to právě konstelace vašich mnoha osobností, která vás dělá výjimečnými,” shrnuje návrhářka Alexandra Steklík Monhart. A právě tato kombinatorika tvoří z kolekce The Lexicon of Eternity unikátní koncept.

Všechny parfémy z této šestičlenné kolekce fungují nejen samostatně, ale dají se i vzájemně vrstvit. Vzniká tím nekonečné spektrum unikátních vůní, které plně vyjadřují jedinečnost svého nositele. Myšlenka The Lexicon of Eternity tak zapadá do celkové filozofie Alexmonhart, jíž je stát se permanentní součástí vaší existence. 

„Každý produkt vytváříme s ohledem na potřeby našich zákazníků. V případě parfémů jsme se však dostali k něčemu osobnímu, až intimnímu. To krásně vystihuje i to, jak hluboce jsme se za ty roky stihli s našimi zákazníky sblížit,” doplňuje Daniel Steklík, který tvoří jednu polovinu tvůrčího a manželského dua za oceňovanou značkou. Tou druhou je Alexandra Steklík Monhart, zakladatelka a designérka, která brandu dala své jméno už v roce 2017.

Všech šest parfémů − The Raver, The Dreamer, The Thinker i The Ritualist, The Avantgardist a The Minimalist − je vyrobených z vonných olejů produkovaných ve Francii. Každá z vůní má naprosto odlišný charakter, od pudrového a jemně zastřeného parfému The Dreamer až po dřevitý The Avantgardist s tóny extra starého koňaku. Všechny parfémy mají také své ambasadory, konkrétně violoncellistku Terezii Kovalovou, kadeřníka Daniela Paška, stylistu Miru Romaniva, zpěvačku Katarzii, umělkyni Annu Ruth a designéra Lukáše Nováka. Ti nejen zastupují komunitu značky Alexmonhart, ale také vyjadřují hloubku a mnohoznačnost každého z parfémů a jejich archetypů.

Podobné texty

Narozeninový LOOKBOOKㅣhvězda TikToku Madeline Argy a její y2k móda

Mnoho lidí jí přezdívá druhá Emma Chamberlain. A není...

KVIFF mapping: outfity, které stojí za povšimnutí

Letošní 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech...

Nástupní kolekce českých olympioniků od Jana Černého přinesla svěží vítr

Zaujmout celý svět během krátkých deseti vteřin je náročný...

HAILEY BIEBER a její letní food-themed beauty trendy

Asi bychom těžko hledali známější osobnost v oblasti virálních...

Narozeninový LOOKBOOKㅣLana Del Rey a její vintage glamour

Dnešním dnem slaví ikonická Lana Del Rey své 39....