Punk v duši La formely

U La Formely bychom neměli zapomenout na jejich prvenství už jen v tom, že značku tvoří ne jeden, dva ale rovnou tři návrháři, a proto je sjednocení vizí, pocitů a estetiky o to náročnější. Přesto jejich kolekce nikdy nepůsobí roztříštěným dojmem. Právě naopak jedna silueta podporuje druhou a vytváří nerozlučnou souhru. Barevné provedení černé a bílé, neonové prvky růžové a zelené reflektuje jejich velkou schopnost – pracovat neokoukanou formou s trendy.

Ano, plísované sukně nejsou novinkou o tom žádná, ale zakonponovat tyto kousky do večerních šatů, topů nebo využít je v kombinaci a protismykovým materiálem je (v dnešní době neoprenu) víc, než jen chytré. Chce to cítit trendy a zároveň vědět, jak je obejít. 

V předchozí kolekci využívali protismykový materiál jen v doplňcích, který se většinou využíval na focení. Tuto sezónu se dostal do celé kolekce, kde stejně jako průhledný materiál a vzpomínaný neon či plísování vytvořil celý charakter kolekce. Nesmíme zapomenout ani na detaily. Protože právě na ty La Formela nezapomína nikdy!

Modelky s piercingem ve rtech a se železnými řetězy jako náhrdelníky, působily dojmem exkluzivního punk hnutí. La formela si na rozdíl od většiny lokálních značek vyrábí doplňky sama! Takže pokud by někdo zatoužil po stejných super návlecích na boty, v jakých se modelky předvedly na molu, neváhejte. Ve Fashion MAP si myslíme, že těch požadavků budou mít po přehlídce víc než dost. K příštímu českému jaru La Formeláci rozhodně patří!

 

Podobné texty