Skvělá kniha od Prague Burlesque: její vydání je v našich rukou

Prague Burlesque by po patnácti letech ráda vydala fotografickou knihu mapující tvorbu souboru, který vrátil Praze noční dekadentní fantazie. Kniha představí bohatou a barvitou historii Prague Burlesque zachycenou nejen v textech Ondřeje Formánka, ale především na fotografiích předních českých fotografů, včetně skvělého Adama Holého, Alžběty Jungrové, Pavla Hejného a dalších. Kromě jiného kniha slibuje také́ skvělý́ design od studia Najbrt.

Sonny Vargas & Prague Burlesque také představují nový klip A Girl Like You, který naznačuje nové směřovaní souboru méně závislé na divadelních prknech, a naopak více otevřené hudební tvorbě a nejrůznějším festivalům, a tak i svobodnější.

Prague Burlesque není nutné představovat, jde o soubor, který nejednou zvedl Royal Theatre Prague z křesel. Je ale vždy příjemné si připomenout historii, a právě ta nebude chybět v obsáhlé́ knize. Nicméně nečekejte klasickou, dokumentárně zachycenou, minulost jednoho souboru, čekejte divokou a nespoutanou knihu s necenzurovaným obsahem, která mapuje přerod zdivočelého ansámblu v profesionální soubor s mezinárodní pověstí, nezapomenutelnými čísly a legendárními kostýmy v podání těch nejlepších tuzemských návrhářů, především pak Zuzany Kubíčkové.

Kniha, na jejíž vydání můžete aktuálně přispět v kampani na HiHit.com, k vám promluví v obrazech zachycených těmi nejlepšími – Adamem Holým, Václavem Jiráskem, Alžbětou Jungrovou, Pavlem Hejným a mnoha dalšími. Podpora vydání knihy znamená i nahlédnutí do divokých večírků po skončených show, do zákulisí a příprav i do samotných představení plných emocí.

„Prague Burlesque představuje dlouhou kapitolu v životech nás všech, celého souboru. Knihou chceme pomyslně uzavřít jednu etapu, nadechnout se a vydat se vstříc budoucnosti nejen na prknech divadla, ale i ve světě filmu. Prague Burlesque se nezaměnitelně zapsala do koloritu Prahy a její kultury, vždyť ji kolikrát chceme navštívit dřív než Karlův most. Proto si myslíme, že kniha je tím správným krokem“, uzavírá David N. Jahn, producent Prague Burlesque.

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek