Skvělá kniha od Prague Burlesque: její vydání je v našich rukou

Prague Burlesque by po patnácti letech ráda vydala fotografickou knihu mapující tvorbu souboru, který vrátil Praze noční dekadentní fantazie. Kniha představí bohatou a barvitou historii Prague Burlesque zachycenou nejen v textech Ondřeje Formánka, ale především na fotografiích předních českých fotografů, včetně skvělého Adama Holého, Alžběty Jungrové, Pavla Hejného a dalších. Kromě jiného kniha slibuje také́ skvělý́ design od studia Najbrt.

Sonny Vargas & Prague Burlesque také představují nový klip A Girl Like You, který naznačuje nové směřovaní souboru méně závislé na divadelních prknech, a naopak více otevřené hudební tvorbě a nejrůznějším festivalům, a tak i svobodnější.

Prague Burlesque není nutné představovat, jde o soubor, který nejednou zvedl Royal Theatre Prague z křesel. Je ale vždy příjemné si připomenout historii, a právě ta nebude chybět v obsáhlé́ knize. Nicméně nečekejte klasickou, dokumentárně zachycenou, minulost jednoho souboru, čekejte divokou a nespoutanou knihu s necenzurovaným obsahem, která mapuje přerod zdivočelého ansámblu v profesionální soubor s mezinárodní pověstí, nezapomenutelnými čísly a legendárními kostýmy v podání těch nejlepších tuzemských návrhářů, především pak Zuzany Kubíčkové.

Kniha, na jejíž vydání můžete aktuálně přispět v kampani na HiHit.com, k vám promluví v obrazech zachycených těmi nejlepšími – Adamem Holým, Václavem Jiráskem, Alžbětou Jungrovou, Pavlem Hejným a mnoha dalšími. Podpora vydání knihy znamená i nahlédnutí do divokých večírků po skončených show, do zákulisí a příprav i do samotných představení plných emocí.

„Prague Burlesque představuje dlouhou kapitolu v životech nás všech, celého souboru. Knihou chceme pomyslně uzavřít jednu etapu, nadechnout se a vydat se vstříc budoucnosti nejen na prknech divadla, ale i ve světě filmu. Prague Burlesque se nezaměnitelně zapsala do koloritu Prahy a její kultury, vždyť ji kolikrát chceme navštívit dřív než Karlův most. Proto si myslíme, že kniha je tím správným krokem“, uzavírá David N. Jahn, producent Prague Burlesque.

Podobné texty

Charli XCX a její style evolution

Nepřehlédnutelné, drzé a zapamatovatelné. Tak kritici hodnotí album brat...

Narozeninový LOOKBOOKㅣhvězda TikToku Madeline Argy a její y2k móda

Mnoho lidí jí přezdívá druhá Emma Chamberlain. A není...

KVIFF mapping: outfity, které stojí za povšimnutí

Letošní 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech...

Nástupní kolekce českých olympioniků od Jana Černého přinesla svěží vítr

Zaujmout celý svět během krátkých deseti vteřin je náročný...

HAILEY BIEBER a její letní food-themed beauty trendy

Asi bychom těžko hledali známější osobnost v oblasti virálních...
Předchozí článek
Další článek