5 fashion aplikací, které chcete znát

Style Eyes

Přáli jste si někdy dělat fotky jenom mrknutím vašich očí? (Ne, nemáme pro vás nový update ohledně google glass.) Odfotiť byste si tak mohli i skvělé outfity lidí kolem vás, nejenom z fashion weeku. Když vám nevadí být trošku paparazzi, po odfocení kousků vaší oblíbené it girl nejenom zjistíte, odkud je má, ale taky kolik stály a kde byste mohli najít něco podobného. Style Eyes je speciální aplikace  přizpůsobená na evropský trh. Mrkněte vašima stylovýma očima na to. http://www.style-eyes.eu

 

Chic Feed

Když na pinterestu trávíte dostatek času, kromě vysněných kusů v šatníku vám přibyde také vysněný dům, nábytek, partneři 🙂 , zvířátka, vaše budoucí fitness programy nebo dovolené. Pokud byste však hledali jenom outfitové a streetwear inspirace určite si stáhněte Chic Feed.  Naleznete tam nejlepší fotky od Sartorialist nebo Face Hunter.

 

THE HUNT

The HUNT je vlastně interaktivní Style eyes.  Váš vysněný kousek z internetu vám pomáhají hledat další “fashion stalkeri”. Z lovu na skvělé kousky se tak stává sociální komunikační „hra“.  A výhra? Logicky nalezení a přímý link na online obchod.

 

GO TRY IT ON

Jste sama doma, 15 minut do odchodu na akci… zkoušíte si věci jednou, dvakrát , třikrát a pořád nevíte, jestli vám ten kousek sedí nebo vlastně vůbec ne… ? Známá situace? Hlavně pro lidi, kterí mají obtíž se rozhodnout je velice příhodná go try it on. Vyfotíte si outfit, nahrajete do aplikace a za chvíli zjistíte, co si myslí ostatní. Objektivně subjektivní názory od cizích lidí se někdy hodí a někdy je zase fajn jít ven tak, jak se to zrovna líbí vám.;) 

 

Stylebook 

Poslední aplikace je skvělá pro všechny lidi, kteří mají rádi pořádek, přehled a hlavně nakupování. Říká se, že trénování paměti je důležitou součástí prevence proti starobě. Někdy je ale fajn nechat si místo i pro důlěžitejší věci jako je obsah vašeho šatníku. Stylebook nebo Closet + jsou aplikace, do kterých si můžete odfotit a nahrát všechny své kusy a mixovat je mezi sebou. Hlavně vám pomůže, když nevíte, jestli se vám bude nový kousek z obchodu hodit k vašim starým věcem nebo jestli fakt už nevlastníte dost černých sukní (takže ta další bude možná prece jen zbytečná). Tohle se opravdu hodí snad každému 🙂 

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...