Curator’s notice by Teri

Na světě je tolik věcí, které by si zasloužily aspoň špetku pozornosti. Každé dva týdny vám tak společně s Fashion Map představím můj malý, osobní výběr toho nejlepšího, co mě v poslední době zaujalo a co mě baví. 

SELF CARE / Silk Ferries – Maulí Rituals treatment

Silk Ferries je půvabné, ale lehce přehlédnutelné kosmetické studio na pražském Senovážném náměstí. Mimo krásného interiéru a úžasných žen, kvůli kterým se tak ráda vracím, nabízí i jedinečná ošetření.

SENHAindická mramorová masáž hlavy a obličeje

Ideální v zimním období. Perfektní volbou, pokud trpíte nemocí dutin. Mimo toho poskytuje péči jak vaší pleti, tak vlasové pokožce. Navrátí jim svou sílu, pevnost a přirozenou zářivost.

Používané produkty jsou značky Maulí Rituals. Rodinné ajurvédské dědictví s indickým původem a ruční výrobou.

Její přidanou hodnotou je mimo ryze přírodního složení i vize současně s rozmazlováním svých klientů, pozitivně ovlivňovat i další životy. Z každého uskutečněného prodeje věnuje Maulí 1 libru na projekty zaměřené na zlepšení životních podmínek dětí.


BEAUTY /
Coco & Eve ‘Like a virgin‘ – maska na vlasy

Zázrak, který vaším vlasům dodá hydrataci, lesk a neuvěřitelnou hebkost. Ačkoliv to zní jako z každé reklamy na zázračný vlasový produkt, u tohoto moohu zaručit, že jím opravdu je. Na všechny typy vlasů, rovné i kudrnaté. Nezatěžuje, nenechává vlasy mastné a nijak neomezuje dobu po umytí.

100% Cruelty-free, takže netestovaná na zvířatech, 100% veganská, bez sulfátů, ftalátů a parabenů a její obal je recyklovatelný.

MOVEMENT / ALO MOVES – aplikace

Pokud stále necvičíte jógu, ale skupinové lekce vás děsí, cestujete, nebo jednoduše preferujete jógu z pohodlí domova, není lepší aplikace, než Alo Moves.

Nejlepší světoví lektoři, kteří vás provedou jak meditací, jemnou flow, nebo silovým tréninkem. Vše na jednom místě, v jedné aplikaci.

DEVELOPMENT / Abstract

Mým letošním cílem je nevěnovat svůj čas zbytečnostem. Ve všech směrech. Tudíž ani v momentě, kdy si budu chtít odpočinout od světa. Nesmyslné YouTube videa jsem tak ve většině případů vyměnila za dokumentární sérii Abstract na Netflixu, která se věnuje designérům z různorodých oblastí a koutů světa.

SPECIAL NOTICE / Almost 30 podcast – Bio hacking

Slyšeli jste už o ‘bio hacking‘? Pokud ano, nejspíš ve spojitosti s muži nebo minimálně s jejich metodami. Zjednodušit si život, optimalizovat vlastní výkon a jeho kvalitu. To zní stejně jako samotný název, trochu sci-fi. V roce 2020 už jde ale (téměř) úplně všechno. Přerušovaný půst, spánek podle cirkadiálního rytmu, kafe, alkohol, dieta. To vše a mnohem víc je probíranými tématy bio-hackingu.

Většinou ale ve spojitosti s muži a studiemi, které nebyly komplexní. V tomto podcastovém díle se dozvíte, jak svůj život hackovat jako žena.

Podobné texty

Now I don’t need your love. I need more John Galliano, aneb jsme svědky (staro)nové éry?

Od pařížské přehlídky kolekce Artisanal 2024 módního značky Maison...

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...