Koktejly a instalace zahájily týdenní maraton #MBPFW

Kurator má od pondělí novou instalaci, kde představil tvorbu Jindry Janosvé. Jindřiny nejnovější kousky si (ti co přemýšleli o fashion week aspoň malinko dopředu a stihli si koupit lístky) můžete užít již v neděli ve 14:30. Předtím si Jindra hrála s tmavými barvami a kostkovaným vzorem, co přinese její SS 15 kolekce? Nechte se překvapit a dorazte!

Do Czech Labels and Friends se zastavte, pokud máte kromě lokální módy chuť objevit i něco jiného, k čemu se jen tak během běžného shoppingování ve městě nedostanete. Kromě designera roku Moniky Drápalové, na kterou si musíte ještě počkat na Designblok, nebo Lay Sedlákové, Mira Saba, Mirku Horku, Odivi, nebo Local Icons, představují přátelé českých a zahraničních značek i skutečné zajímavá jména z ciziny. Ručně dělané sešity Brosbi z Německa, udržitelný brand z Brazílie Envido, který recykluje staré pneumatiky a dělá z nich krásné kusy náramků, magnetické variabilní šperky Takk z Polska, které jsou nejen krásné, ale díky nim můžete vyjádřit i svou vlastní fantazii a mají skutečně důvtip. Maďarská značka náhrdelníků YaYa doplňuje instalaci.

Pokud toužíte po mladé krvi ze šperkařských kruhů, zastavte se během fashion weeku v galerii Září, protože 5. 9. ve 20:00 hod. se tu uskuteční vernisáž mladých začínajících šperkařů a ateliérů nejen z Prahy ale i z Plzně, Liberce Bratislavy a také německého Halle. Podpora mladých šperkařů je jen jednou z mnoha iniciativ galerie.

A pokud se ptáte, co je ještě nového, můžete kromě přehlídek přinést do lokálních vod módní podzim, nevynechejte představení projektu Local Icons na Právnické fakultě už tento pátek. Protože nejen American Apparel ví, že v jednoduchosti je krása.

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...