O kráse a designérech

O víkendu jsme si proto udělali společně pár hezkých hodin. A to doslova. Na Beauty Party v Make-up Institutu jsme se setkali s několika z těch blogerek, které máme v našem Fashion MAP výběru

Minimalistická Melisa, která se zajímá o udržitelnou módu a dokonce bude na podobné téma psát svoji diplomovou práci. Inspirativní a rozhodně nevšední Kaa Glo. Paulína, jedna z prvních známějších blogerek, která je také fotografkou. Originální make up artistka Mischel Wartenis. Zuz, která se pustila do vlastních designérských návrhů. Rozi z blogu Minty Finty, má  zase nejen dobé nápady, ale i šikovné ruce na DIY projekty  a bookerka z agentury Czechoslovak models Zuz, která vyhrála v naší FB minisoutěži. To byl minulý víkend náš team. Chtěli jsme je blíž poznat, dozvědět se, co je baví a jestli je téma o lokálním designu skutečně pro ně zajímavé. Roste skutečně generace, která může změnit neférový přístup v textilním průmyslu? Mají pocit, že mrhají oblečením? Vnímají nadspotřebu nebo jsou jen happy, že jim řetězce dávají oblečení? A co jim nejvíc překáží v nakupování designérských kousků?

Témat je mnoho a dá se o nich s přehledem diskutovat i několik hodin. Za naše krátké setkání jsme chtěli zjistit, jestli vůbec existuje vůle a zájem. Reakce Pavlíny na náš pokus s Beauty Party však zhodnotila úplně vše.

„Najviac ma potešila určite diskusia, ktorá by mohla byť aj dlhšia a celkom by ma aj bavilo kebyže sme na niečo prišli ako viac spojiť dizajnérov a blogerov (navrhujem viac fotení ako mala vtedy melisa) a takisto ma aj bavil make up čo som mala na sebe len škoda že sa mi ho nedarilo urobiť aj samej. Samozrejme super atmosféru dopĺňalo aj super občerstvenie od Zootu, kvitujem vegánske koláčiky. 😉“ 

Parta kolem Zootu je skutečně schopná nejen co se týká super atmošky:). Baví nás hlavně díky tomu, že si naprosto uvědomuje všechny souvislosti spojené s výrobou naší oblíbené módičky. Proto ji také podporují designéři jejich speciální kolekcí Lokál.

Kromě toho pomáhá Zoot víc než dost. A to na mnoha “frontách”.  Pokud máte chuť pomoci a zároveň dobře vypadat, je právě DOBRO ideální kombinací. Pomoci tak můžete Plzni, ať se jim rozjede náplavka, cyklistům v jejich každodenním boji s auty v projektu Auto.mat, nebo také ukázat podporu projektu na záchranu jídla. Prostě když chce člověk pomáhat, má nespočet možností;) 

Prožili jsme víkend ve skvělém teamu! Díky profesionálům z Make-up Institute, kteří nám pomáhají s množstvím focení a i díky nim, jsme mohli propojit atmosféru k zamyšlení s něčím milým, lehčím a hlavně osobním.

“Bolo to strašne fajn, dozvedieť sa niečo nové o malovaní, doniesť si vlastné malovátka alebo si vyskúšať prvky make upu, ktoré až tak neovládam. Po odpoludní v Make-up Institute som si hneď išla kúpiť transparentný puder, ktorý je super na zafixovanie make upu a skvelý na leto.” dodáva Zuz. 

Beauty Party nebyla jen o make-upu, krásných lidech, ale i o tématech, která mohou udělat ostatní věci v našem prostředí lepší. Je jich mnoho a my doufáme, že se o nich  budeme bavit víc a víc. Beauty Party s Make-up Institute a Zoot byl jen začátek. Začátek nové energie a super diskusí. Těšíme se na příště! Ještě s více blogerkami, ale i s čtenáři.

Měli byste chuť zapojit se do debaty? Napište nám na FB, která témata ohledně módy by vás zajímala!

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek