1907986_866329846717209_5339461141389718742_n.png

Tipy na čtení: Online a independent vol. 1

 V Čechách je vůbec ošemetnou záležitostí sehnat jejich tištěné kopie. (Můžete se ale o to pokusit třeba v Praze třeba v Czech Labels & Friends nebo online přímo do vašich domovů od Typolandu). Pokud zatoužíte po článcích a super editoriálech každý den (a Fashion MAP máte již celou prolouskanou 😉 ), vybrali jsme pro vás ty nejlepší online verze z časáků, které musíte znát.

Pod výstižným názvem Contributor magazine výchází časák plný článků a fotografií od mladých nadaných přispěvatelů, kteří píšou o nejnovějších témach. Nikdy nevíte co čekat, protože téma je vždy samostatné jako jeho pisatel.

Časopis Hunger má oproti jiným stránky vyšlechtěné možná ještě lépe, než jejich časáky (např. Hunger TV s vlastní produkcí?). Móda, hudba, film, fotka, krása … neexistuje nic, co by bylo cool a nenašli jste to právě tady.  Pod Hunger blogují mladí kreativní lidé, zpěváci, sochaři, výtvarníci nebo dokonce i zpěvačka Iggy Azalea.

Další ze stránek, na kterých určitě strávíte hodiny a hodiny proklikáváním, jsou The Wild. Zákulisí fashion weeků, nenucené nové trendy a blogeři, které dosud třeba neznáte. U toho však The Wild nekončí. Jejich podsekce hudby vás bude inspirovat celé léto.

Pokud sice independent časáky “žerete”, ale nemáte ani zdaleka chuť nebo prostředky za ně utrácet, I love fake vás poteší. Tento více teenage orientovaný časák nabízí vždy staré číslo v pdf formátu volně online. Takže můžete listovat enviromentálním způsobem – ušetříte papír.

Oyster magazine v online provedení se zalíbí bezpochyby každému, kdo si ujíždí na jednoduché formě biznis/gossip/entertainment informací. Pokud chcete být v obraze a nepotřebujete k tomu moc hluboká témata. (A to nemyslíme ve špatném..) – Oyster online vás prostě zabaví.  

The Fader v online verzi stejně i jako v té, na které zůstávají kolečka od ranního kafe, je zdrojem informací méně prvoplánových jako ty ostatní. Ve Fade-ru vědí, že po chvíli zmizí každá novinka v záplavě informací a možná i proto je vybírají více než pečlivě, i když i tu se sem tam podaří najít nějaký ten gossip a celebritu. Fader je hlavně o muzice a lifestylu, kde móda rozhodně nechybí.